Orders - Orderafhandeling: verschil tussen versies
| Regel 18: | Regel 18: | ||
|'''Werkorder''' || Afroep (losse) order, welke specifiek voor 1 contract geldt. | |'''Werkorder''' || Afroep (losse) order, welke specifiek voor 1 contract geldt. | ||
|- | |- | ||
| − | |'''Uitbestede order''' || Er heeft een weging plaatsgevonden op de weegbrug, welke niet in de planning stond, maar ongepland (kan ook via EBA) binnen is gekomen. Voor meer informatie over Ongeplande aanleveringen. | + | |'''Uitbestede order''' || Een order wat uitbesteed wordt aan een andere partij, maar waarvan de factuur uiteindelijk wel doorberekend wordt. Voor meer informatie over een uitbestede order, '''zie….''' |
| + | |- | ||
| + | |'''Ongeplande aanlevering''' || Er heeft een weging plaatsgevonden op de weegbrug, welke niet in de planning stond, maar ongepland (kan ook via EBA) binnen is gekomen. Voor meer informatie over Ongeplande aanleveringen. | ||
|} | |} | ||
Versie van 2 nov 2020 om 09:49
Voor het afhandeling van de orders is er een aparte menu optie Orders gemaakt. In dit menu zijn voor de rol order afhandelaar de volgende 4 opties. Deze menu optie vervangt de oude optie -Facturen -> Orders. De oude optie blijft nog even bestaan en zal binnen niet al te lange tijd helemaal weggehaald worden.
Route: Voor gedefinieerde route op basis van abonnementen uit contracten. In dit scherm kunnen de uitgevoerde route worden gecontroleerd.
Werkorder: Afroep (losse) order, welke specifiek voor 1 contract geldt.
Uitbestede Order: Een order wat uitbesteed wordt aan een andere partij, maar waarvan de factuur uiteindelijk wel doorberekend wordt. Voor meer informatie over een uitbestede order, zie….
Ongeplande Aanlevering: Er heeft een weging plaatsgevonden op de weegbrug, welke niet in de planning stond, maar ongepland (kan ook via EBA) binnen is gekomen. Voor meer informatie over Ongeplande aanleveringen.
| Veldnaam | Uitleg |
|---|---|
| Route | Voor gedefinieerde route op basis van abonnementen uit contracten. In dit scherm kunnen de uitgevoerde route worden gecontroleerd. |
| Werkorder | Afroep (losse) order, welke specifiek voor 1 contract geldt. |
| Uitbestede order | Een order wat uitbesteed wordt aan een andere partij, maar waarvan de factuur uiteindelijk wel doorberekend wordt. Voor meer informatie over een uitbestede order, zie…. |
| Ongeplande aanlevering | Er heeft een weging plaatsgevonden op de weegbrug, welke niet in de planning stond, maar ongepland (kan ook via EBA) binnen is gekomen. Voor meer informatie over Ongeplande aanleveringen. |